Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Szeretettel köszöntjük kegyhelyünk vallásturisztikai megrendelő oldalán, ahol mind a kegytemplomhoz, mind a zarándokházhoz kötődő szolgáltatásokat tudja kiválasztani és megrendelni. ÖRÖMMEL JELEZZÜK, HOGY ZARÁNDOKSZÁLLÁSUNK SZOLGÁLTATÁS-DÍJAI JELENTŐSEN CSÖKKENNEK 2024. JANUÁRJÁTÓL.

Kedves Érdeklődő! Nagy szeretettel ajánljuk figyelmébe megújult kegyhelyünk vallásturisztikai megrendelő oldalát. Kérjük, mielőtt megrendelését a választott szolgáltatások kapcsán megtenné, töltse ki az alap adatokat, hogy a program felkínálja az elérhető lehetőségeket. A legördülő menükben a kegyhely helyszínei alapján válogattuk a szolgáltatási lehetőségeket. Amennyiben a szállás igényt is bejelölte, külön felületen láthatóvá válnak a kiválasztott időintervallumban elérhető szobák a zarándokházban. A zarándokház egy olyan közösségi szálláshely, ahol szobákat lehet foglalni, melyekhez közös mosdók és terek tartoznak. A szállást minden esetben ingyenesen biztosítjuk, azonban az egyes szobák befogadóképességének arányában takarítási díjat kérünk a közös terek takarítási költségeinek finanszírozására. A ház közösségi szálláshely jellegéből adódik, hogy az Ön foglalása mellett mások is foglalhatnak Önnel egyidőben szállást, így előfordulhat, hogy a közös tereket, mosdókat más is használni fogja. A házban lehetőség van megrendelni ágyneműt, vagy otthonról hozni. (Az ágynemű tőlünk történő rendelése esetén mosatási díjat számolunk fel, a megrendelő lapon látható módon.) ÖRÖMMEL JELEZZÜK, HOGY ZARÁNDOKSZÁLLÁSUNK SZOLGÁLTATÁS-DÍJAI JELENTŐSEN CSÖKKENNEK 2024. JANUÁRJÁTÓL. Emellett további kedvezmények is igénybe vehetők: 18 év alattiaknak minimum 2 éjszakás foglalás esetén 10% kedvezményt biztosítunk, 10 gyermekenként egy pedagógusnak a szállás díjtalan. Ezen kedvezmények a végszámla kiállításakor kerülnek érvényesítésre. (Pedagógusonként bruttó 3.500,- Ft/fő/éj kerül levonásra.) Kérjük, hogy minden foglaláshoz kötődő információt írjon le a számlázási adatoknál található megjegyzés mezőbe. Megrendelése végén kérjük olvassa el figyelmesen a kegyhely és a zarándokház házirendjét, valamint adatvédelmi (GDPR) szabályzatunkat. Kegyhelyünk, így a kegytemplom, zarándokudvar és a kálvária minden nap reggel fél 9-től este 7 óráig nyitva áll az imádkozók előtt és díjmentesen látogatható. Kegyhelyünk liturgikus rendjét és egyéb információkat honlapunkon olvashatnak: www.bodajkikegyhely.hu (Tel: 06 22 410-039, 06-30-102-97-04) Vasárnapi napon a kegyhelyen nem lehet turisztikai szolgáltatást rendelni. Kegyhelyünk természetesen vasárnap is nyitva áll, látogatható a kegytemplom, zarándokudvar, kálvária.